Tag Archives: Click Plus

(ВИДЕО) Заев: Села настрада мислејќи дека ќе ни помогне на нас

Во интервју за емисијата „Клик плус“ на ТВ21, лидерот на СДСМ, Зоран Заев, зборуваше за крвавиот четврток.

Advertisements