Tag Archives: Телма

Љубе Бошковски открива како е “дрогиран” со таблети во затвор

Advertisements

Тортевски се изнервира поради пофалбите за Зврлевски: Ќе станам, ќе си одам!

За време на вчерашното гостување во емисијата „Топ тема“ на Телма, адвокатот Александар Тортевски се изнервира поради коментарите на новинарката Снежана Лупевска и адвокатот Оливер Вуксановиќ дека поранешниот државен јавен обвинител Марко Зврлевски бил респектибилен, па најави дека ќе стане и ќе си замине доколку продолжат да го фалат.

« Older Entries