Tag Archives: ТВ 21

СЈО бара конфискација на имотот на Груевски, Протоѓер и Димовски во висина од 2 000 000 евра

Advertisements

Како е пукано во продавачка во маркет во Скопје

Денеска попладне во скопската населба Чаир беше нападната и беше пукано во пробавачка во маркет. на една од безбедносните камери се гледа како напаѓачот прво ја турка жената, а потоа со пиштол и пука во нога.

« Older Entries