Тажно видео за гушкање на дистанца меѓу ќерка и мајка

Состојбата со Коронавирусот со себе донесе и многу траорни и трагични семејни драми.

ШОКАНТНО ВИДЕО: СКОПЈАНЕЦ МАЛТРЕТИРА КИНЕСКИ ТУРИСТИ ВО СКОПЈЕ “Коронавирус, мрш од тука!”

На социјалните мрежи попладнево се појави видео на кое извесно лице вербално напаѓа Кинези во центарот на Скопје.

Лицето ги снима и ги пцуе, а нападнати молчат и се обидуваат да го избегнат конфликтот.

Снегот ги изненади Кинезите – во Пекинг снег не паднал во април во последните 30 години

Бројни туристи ја искористија приликата да уживаат во прошетка по Кинескиот ѕид, со прекрасна глетка пред себе – завеани планини и црешовите дрвја покрај Ѕидот под снежна наметка.

Kога ќе постигнеш гол ’несакајќи’… (ВИДЕО)

Папис Сисе, поранешниот фудбалер на Њукасл во моментов игра за Шандонг Луненг и на последниот натпревар за својот клуб постигна еден од најсмешните голови во кинеската Прва фудбалска лига.

koga ke postignes gol nesakajki кога ќе постигнеш гол ’несакајќи’