Category Archives: Sport

СО ОРАЛЕН СЕКС ДО ЗЛАТО НА ОЛИМПИСКИТЕ ИГРИ: Погледнете го „златниот“ танц на Канаѓаните во Пјонгчанг

Advertisements

Супер гол на Стојанче Стоилов

Стојанче Стоилов го постигна најубавиот од 50-те гола во емиционалното соочување на Германија и Македонија. Капитенот на Вардар при 16-16 без гледање со голема мајсторија го совлада Волф и го најави нашиот успех.

Great pass and beautiful goal from Stoilov against Germany | Men’s EHF EURO 2018

« Older Entries