Девојка замеша со задникот и ги шекна возачите

Девојка со кратки тексас панталони излезе од автомобил на раскрсница и мешаше со задникот. Возачите се шекнаа и почнаа одма да ја снимаат.

 

Ова е Оливија Кулпо – најсексапилна жена на светот

Според списанието „Максим“, најсексапилна жена на светот за 2019 година е манекенката Оливија Кулпо. Таа е на самиот врв на листата „Хот 100“ на бројот за јули-август.

ХИТ НА ИНТЕРНЕТ СО ДВА МИЛИОНИ ПРЕГЛЕДИ: ГО СОБЛЕЧЕ ГРАДНИКОТ и се пушти топлес на ролеркостер

Инстаграм ѕвездата Јулиа Росе предизвика различни коментари на социјалните мрежи откако сподели видео на кое се вози на екстремен ролеркостер.

Ѕвездата која ја следат повеќе од 1 милион следбеници на Инстаграм вниманието често го привлекува со провокативни и голи фотографии.

Па истото се случи и овој пат додека 25 годишната Јулиа беше во еден забавен парк каде таа се надмина себе си и реши да се пушти на ролекостер сосема гола држејќи го градникот во рака.

Моделот Криси Тејлор ги почести фановите со провокативно видео

Манекенката Криси Тејлор со своите облини привлекува многу внимание. Облините во пределот на колковите се нејзиниот заштитен знак, но она што го направи на крајот на ова видео никој не го очекуваше.

View this post on Instagram

Bet you didn’t expect that 😂😌 #stayhydrated

A post shared by Krissy Taylor (@officialkrissytaylor) on

Девојката од Деспасито е бомба (видео)

Албанска пејачка играше без долен веш и покажа повеќе од колку што треба

Албанската пејачка Кејвин Ктјела со навистина провокативно издание се појави во една шоу емисија, а вниманието го привлече со нејзиниот провокативен црвен фустан.

Нејзиниот фустан беше со два шлица кои што се протегаа речиси до нејзините гради и открија дека Ктјела не носи долен веш и во една прилика покажа и повеќе од колку што треба.

Освен долгите нозе, таа го истакна и бујното деколте.

Додека машкиот дел од публиката беше воодушевен од нејзниот перформанс, имаше и такви кои што останаа згрозени и рекоа дека пејачката претерала.

Упс! Си го местеше фустанот среде емисија во живо, па откри премногу пред камерите

Лилијан Асебо е една од кандидатките на норвешката верзија од шоуто „Танц со ѕвездите“. Откако со својот партнер Ерик Фолестад одиграа заводливо танго, 24-годишната Лилијан со еден невнимателен потег уште повеќе ја вжешти атмосферата.

После танцовата точка, таа се обидуваше да си го намести фустанот со длабоко деколте, но набрзо испадна дека тоа беше погрешен потег. Не внимавајќи, таа покажа малку повеќе од планираното од содржината на своето деколте. И тоа беше доволно за да стане инстант интернет атракција.

Ги покажа градите во утринска програма на српска телевизија

На утринската програма на српската национална телевизија се деси нешто неочекувано. Гостинката збореше за своите гради и се налути кога водителот рече дека се пластични, па за да докаже дека не сеедноставно ги покажа

Еротска велигденска снимка: Адриана Лима ги возбуди христијаните

Популарното британско списание „LOVE„ ги поздрави своите читатели за Велигден со уникатно и провокативно видео на познатиот бразилски модел Адриана Лима

Запален водител ја соблече старлетата среде емисија во живо

Бесна и понижена шпанската старлета Јола Берокал го напушти студиото за време на емисија во живо поради лошото однесување на водителот.

Имено, старлетата седеше до водителот, а беше облечена во фустан со исклучително длабоко деколте кое јасно ги откриваше нејзините големи гради.

Водителот, веројатно поттикнат од идејата да ги види голи градите на старлетата, го повлече фустанот додека таа не гледаше и цела нејзина града излезе на видело. Публиката и гледачите на телевизија ја видоа разголена старлетата, која не успеа навреме да се покрие.

zapalen-voditel-ja-soblece-starletata-srede-emisija-vo-zivo

Yola Berrocal – Apresentador esbarra no vestido. Nudes ao vivo.