Сузана Гавазова со уште едно провокативно видео – ги растресе градите на плажа

Slow jogging..😘😊🏖

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Advertisements

Градите на Гавазова во ултра секси бикини

Македонската пејачка Сузана Гавазова првите лесни денови ги користи за одмор во Грција. Нејзиниот инстаграм профил е полн со фотографии на кои Гавазова провоцира со нејзиното испотено, исончано, сески тело. Пејачката со видео снимка ги почести нејзините фанови. Погледнете што покажа Гавазова.

#beach #sun #summer #swimming🏊 #love #photography ☀️🏊🏻‍♂️🏖❤️

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Дуа Липа шоу | Со холограмски шорц на Лига шампиони!

22 годишната пејачка Дуа Липа ја имаше честа викендов да настапи на најгледаното спортско случување, Лигата на шампионите кое се одржа во Украина. Пејачката на сцената се појави облечена во холограмски шорц и бела блуза со деколте, од тул и проѕирни ракави. Толку едноставна што дури на нозете носеше бели патики за да може слободно да се движи во текот на целиот настап.

DUA LIPA’s full performance at the 2018 UEFA Champions League Final opening ceremony!