Category Archives: Занимливисти

Пејач ја погоди песната и доби 6000 евра бакшиш

Пејач на босанска свадба ја погоди песната на вујкото и доби бакшиш од 6000 евра. Вујкото му рече дека ако погоди која песна му е омилена ќе добие одличен бакшиш, ако не само 50 евра. За среќа пејачот ја погоди песната. Е ова ти е бакшиш.

Advertisements

Возач го снимил колапсот на мостот во Мајами, несреќа во која загинаа шест лица

Advertisements

Лавров се струполи на земја пред преполна сала

Министерот за надворешни работи на Русија, Сергеј Лавров, при излегувањето на бина на форумот „Русија – земја на можности“ се сопна на скала и се струполи на земја.

Advertisements

Со автомобили го направија ликот на Путин

Advertisements

Кристијан Воденски (чудото од дете во боречки спортови) кинеше фотографии од Боки 13 Јовановски

Кристијан Воденски, кој со свои 12 години има 50-тина победи во повеќе боречки спортови, го сметаат за чудо од дете во боречките спортови.

Инаку, Кристијан Воденски живее и тренира во Офенбах, Германија, во ММА Спирит.  Родителите на Кристијан се родум од беровско Русиново и од Струмица, а живеат во Германија.

Advertisements

Девојка фраер

Advertisements

Путин ја запеа химната пред полн стадион

Advertisements
« Older Entries