Се појави страшна снимка од падот на хеликоптерот- еве како загина сопственикот на Лестер

Во саботата се случи голема трагедија во Лестер, откако се урна хеликоптерот на сопственикот на клубот, Вичај Шриваданапраба.

Притоа загинаа тој и уште четири лица кои биле во леталото, меѓу кои и неговата ќерка.

Сега се појави и ново видео од падот на хеликоптерот, а го објави „Сан“ и тоа е снимено од самиот терен на стадионот „Кинг Пауер“ и изгледа навистина страшно

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s