Бедри Ајдари, претстaвник на семејствата на осудените во случајот „Монструм“, за убиствата кај Смилковското езеро во синоќешното издание на „Ноќно студио“ на Телма телевизија откри дека слушнал дел од „бомбата“ за случајот.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s