По којзнае кој пат ќе се повториме, но Македонија навистина е расадник за музички таленти, а уште еден доказ за тоа е младата охриѓанка Ивана Коскоска, која нè воодушеви со одличната преработка на летниот хит на Лозано, „Како тебе нема друга“.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s