Македоскиот репрезентативец Езџан Алиоски вечерва го даде првиот гол во дресот на Лидс, по трите асистенции досега. Алиоски мајсторски од 20 метри ја искина мрежата за да ја запечати победата на неговиот тим на гостувањето кај поранешниот европски првак Нотингем Форест (2-0)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s