Фудбалската Федерација на Македонија објави прекрасно промо видео со наслов – Скопје, домаќин на УЕФА Супер-купот 2017, со јасна порака дека нашиот главен град и „Телеком Арена“ се подготвени за организација на спортскиот настан број еден во нашата држава годинава.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s