(ВИДЕО) Заев: Села настрада мислејќи дека ќе ни помогне на нас

Во интервју за емисијата „Клик плус“ на ТВ21, лидерот на СДСМ, Зоран Заев, зборуваше за крвавиот четврток.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s