Monthly Archives: August 2016

Јади Бурек (ТОЈ ШТО ГИ ФРЛИЛ ПИРАНИТЕ… ТАКВОТО ДА МУ ГО ИЗЕДАТ..)

Jadi Burek – Pirani 4

Advertisements

ШТО ДА ВИ КАЖАМ… ОСВЕН.. ШО ТИ Е ГАЈЛЕ КО… ЗА ДОЈРАН..

jadi burek – pirani 3

 

Advertisements

ОДЕТЕ АКО САКАТЕ ДОЈРАН… НЕКА ВЕ ИЗЕДАТ ПИРАНИШЧАТА..

Jadi burek – Pirani2

Advertisements

ЗА ПИРАНИТЕ… ТИЕ ГИ ПУШТАЛЕ ГРЦИТЕ ИЛИ БУГАРИТЕ ИЛИ ПЕДЕРИТЕ КАО ТЕБЕ…

Jadi burek – Pirani 1

Advertisements

ВИДЕО: Орел леташе со змија во канџите, па ја фрли врз луѓе

Hawk drops SNAKE on family barbecuing in Melbourne

Advertisements

(Видео)Рекордна посетеност на концертот на Северина во Берово

Во саботата, 27 август, познатата хрватска пејачка одржа концерт во Берово, каде што присуствуваа над 70.000 посетители. Воодушевена од големата посетеност, Северина сподели видео од овој настан, кој беше во рамките на фестивалот „Етно сквер“, а она што може да се види од снимката е дека Берово беше навистина претесно за да ги собере сите обожаватели на поп дивата.

http://www.radiomk.com

Severina vo Berovo

Advertisements

Вардар – Брегалница 5:1 , ПМФЛ, 27.08.2016

Vardar Bregalnica

 

Advertisements
« Older Entries