Бесплатно рекламирање на нашиот портал

Искористете го промотивниот периот за да го промовирате својот бизнис или компанија. Се што треба да направите е да ни пратите порака https://www.facebook.com/makstar2017new/ и линк до вашата веб или FB страна и ќе ви ги кажеме условите.

*реклама

face

БОНУСИТЕ СТАСАА ДО 100 ЕВРА

Регистрирајте се, играјте и забавувајте се а зошто и да не заработите нешто. Пари се заработуваат од продажба на влезници, продажба на играчи, бонус за секоја победа и бонус на крајот на сезоната (месецот) (моментално е од 10 до 100 евра во првата Македонска лига (16 екипи) во зависност од освоеното место)

Untitled

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ………….

Столтенберг за Заев: Тој е мојот херој

На крајот на заедничката прес конференција на генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг и македонскиот премиер Зоран Заев се случи интересна ситуација. Имено, на крајот новинарите побараа од Столтенберг и Заев уште еднаш да се ракуваат, а при ракувањето, Столтенберг за Заев рече:

-Добар пријател. Тој е мојот херој.

Скандал во рускиот воздухопловен институт: Кадети играат по гаќи

На интернет се шири видео од кадети во рускиот воздухопловен институт кои играат на хитот „Satisfaction“ на италијанскиот диџеј Бени Бенаси.

На видеото може да се забележат кадетите облечени само по долна облека и капи, како заводливо играат на хитот од 2002 година.

Оригиналната снимка е повлечена од ЈуТјуб, но многу други канали веќе ја имаа повторно објавено.

Иако кадетите сакале само да се пошегуваат, видеото предизвика скандал во Русија.

Russian Cadets Take To Twerking To ‘Satisfaction’

Супер гол на Стојанче Стоилов

Стојанче Стоилов го постигна најубавиот од 50-те гола во емиционалното соочување на Германија и Македонија. Капитенот на Вардар при 16-16 без гледање со голема мајсторија го совлада Волф и го најави нашиот успех.

Great pass and beautiful goal from Stoilov against Germany | Men’s EHF EURO 2018

« Older Entries